Ideale gelegenheid | Bruiloft, Chic, Feestje, Formeel, Klassiek, Receptie, Verjaardag |
---|---|
Kleur | Grijs |
Merk | Michelle |
HomeAlle accessoiresDemy bag – light grey
Home/Alle accessoires
Demy bag – light grey
€17,95
Origineel lichtgrijs tasje met aan de voorkant een ruitmotief. Het tasje bestaat uit 2 grote vakjes en 1 kleinere aan de voorkant. Alle drie zijn ze afsluitbaar met een goudkleurige rits. Je mobiel past in dit tasje, samen met bijvoorbeeld je autosleutel of make-up. Bovendien vind je in het achterste vakje een pasjeshouder voor 3 pasjes. Dit tasje is gemaakt van glad imitatieleer met subtiel reliëf. Je kunt het dragen naar officiële gelegenheden, zoals een receptie, feest of bruiloft.
Er wordt een schouderband meegeleverd om het tasje te dragen. De schouderband is verstelbaar van 67 cm tot 133 cm en is in dezelfde kleur en hetzelfde materiaal uitgevoerd als het tasje zelf.
De afmetingen van dit tasje zijn 12 x 20 x 6,5 cm (bxhxd).
2 op voorraad
Be the first to review “Demy bag - light grey” Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Mooie zwarte shawl, gemaakt van dunne stof. Een ideale shawl om te combineren met een jurkje in het voorjaar, de zomer of in het najaar. Deze shawl heeft een print met goudkleurige ankertjes met een klein glittertje. De lengte van de shawl is zo’n 2 meter en de breedte (helemaal uitgevouwen) is 1 meter. Aan het uiteinde van deze shawl zitten kleine rafels met een lengte van ongeveer 1 cm. Een perfecte shawl om te combineren met een chique little black dress.
Tip! Deze shawl is ook mooi te combineren met onze Amarence bracelet, de Apple ring of de Lilou ring.
De jurk die het model op de foto draagt is de Amabel dress.
Goudkleurige gladde ring van het merk Michelle Bijoux. Deze ring is open aan de achterkant en dus verstelbaar (one-size). De ring heeft een opvallende ovalen zwarte steen van ongeveer 2 cm. doorsnee (verticaal) met daaromheen een gekarteld goud randje. Op vier plekken is een goudkleurig kroontje aangebracht (boven, onder en aan beide zijkanten). De zwarte steen heeft witte accenten, waardoor het een uitstraling als van marmer krijgt. In het midden van de zwarte steen zit een goudkleurig zonnetje. De ring is nikkelvrij.
Mooi lichtbruin kraagje van viscose met een zwart met donkerbruine luipaardprint. Dit kraagje heeft een boordje van 5,5 cm. Aan de voorkant van dit kraagje zijn 4 knoopjes aangebracht en onder de armen zitten elastieken verstelbare bandjes. In passieve toestand is het elastiek op z’n langst 27 cm en deze kan ingekort worden tot 13 cm. Een leuk kraagje om te combineren met een zwart of bruin jurkje in het voorjaar of in de zomer.
Tip! Op zoek naar een shawl met soortgelijke print? Bekijk dan onze Famke shawl. Op zoek naar een soortgelijk kraagje, met andere print? Bekijk dan eens onze Martha collar.
De jurk die het model op de foto draagt is de Amabel dress.
Zilverkleurig glad ringetje van het merk Michelle Bijoux met aan beide uiteinden een balletje. Het ringetje is one size en verstelbaar door de balletjes uit elkaar te duwen. Deze ring heeft een kartelrandje met daarin een ovalen mintgroene steen met een doorsnee van 2 cm. (verticaal) en daarin een zilverkleurig zonnetje. Deze ring is nikkelvrij.
Subtiel goudkleurig ringetje van het merk Michelle Bijoux. Het complete ringetje is een slang die zich als het ware om je vinger heen wikkelt. De kop en het uiteinde van de staart zijn zichtbaar aan de voorkant en de ring zelf heeft een fijn detail van een slangenhuid. Deze ring is verstelbaar door de kop en staart uit elkaar te duwen (one-size). Deze ring is nikkelvrij.
Prachtige gedraaide goudkleurige ringetjes van het merk Michelle Bijoux. Deze oorbellen hebben bovenaan een druppelvormig donkergroen steentje (ondersteboven) met zwarte lijntjes. De oorbellen zijn nikkelvrij en er worden 2 slotjes meegeleverd (één set doorzichtige siliconen slotjes en één set nikkelvrije slotjes). Het pinnetje en de slotjes bevinden zich achter het donkergroene steentje.
Wij raden je aan om altijd de oorstekers (pinnetjes) en slotjes van je aangekochte oorbellen te ontsmetten met alcohol.
Let op! Vanwege hygiëne-redenen kun je onze oorbellen alleen retourneren als:
– De oorbellen niet uit de verpakking zijn geweest (verzegeling niet verbroken is)
– De originele labels nog aan het product bevestigd zijn
– Het product in de originele verpakking zit
– Het product niet is gedragen, niet onhygiënisch is of er niet beschadigd uit ziet
Prachtige hangertjes van het merk Michelle Bijoux. Deze oorringetjes hebben een 2 goudkleurig ringetjes met daaraan een rechthoekige hanger. De hanger bestaat uit een wit steentje met ronde hoeken. In het midden van dit steentje bevindt zich een goudkleurig cirkeltje met daarin een cirkelvormig wit steentje. Deze oorringetjes kun je aan de achterkant open en dicht klikken. De oorbellen zijn nikkelvrij.
Wij raden je aan om altijd de oorstekers (pinnetjes) en slotjes van je aangekochte oorbellen te ontsmetten met alcohol.
Let op! Vanwege hygiëne-redenen kun je onze oorbellen alleen retourneren als:
– De oorbellen niet uit de verpakking zijn geweest (verzegeling niet verbroken is)
– De originele labels nog aan het product bevestigd zijn
– Het product in de originele verpakking zit
– Het product niet is gedragen, niet onhygiënisch is of er niet beschadigd uit ziet
Goudkleurige ring van het merk Michelle Bijoux. Het ringetje zelf bestaat uit kleine ovalen ringetjes. Deze ring is open aan de achterkant en dus verstelbaar (one-size). De ring heeft een subtiele ovalen steen in het mintgroen van ongeveer 0,5 cm. doorsnee (verticaal) met daaromheen een goud randje. De ring is nikkelvrij.
Sportief blauw kraagje met spijkerlook. Dit kraagje heeft langs de halslijn een opstaand ruche van ongeveer 2 cm en een smal boordje. Aan de voorkant van dit kraagje zijn 4 knoopjes aangebracht en onder de armen zitten elastieken verstelbare bandjes. In passieve toestand is het elastiek op z’n langst 27 cm en deze kan ingekort worden tot 13 cm. Een leuk kraagje om te combineren met een jurkje in het voorjaar of in de zomer.
Tip! Vind je het model van dit kraagje leuk, maar houd je niet van de spijkerlook? Kijk dan eens bij onze Melora collar.
De jurk die het model op de foto draagt is de Lisa dress.
Mooie donkergrijze met wit gemêleerde shawl, gemaakt van dunne stof. Een ideale shawl om te combineren met een jurkje in het voorjaar, de zomer of in het najaar. Deze shawl heeft een lengte van de shawl is zo’n 2 meter en de breedte (helemaal uitgevouwen) is 1 meter. Aan het uiteinde van deze shawl zitten kleine rafels met een lengte van ongeveer 1 cm.
Tip! Deze shawl is ook mooi te combineren met onze Apple ring.
De jurk die het model op de foto draagt is de True love dress.
Reviews