Ideale gelegenheid | Bruiloft, Chic, Feestje, Formeel, Klassiek, Receptie, Verjaardag |
---|---|
Kleur | Groen |
Merk | Michelle |
HomeAlle accessoiresDemy bag – army geen
Home/Alle accessoires
Demy bag – army geen
€17,95
Origineel legergroen tasje met aan de voorkant een ruitmotief. Het tasje bestaat uit 2 grote vakjes en 1 kleinere aan de voorkant. Alle drie zijn ze afsluitbaar met een goudkleurige rits. Je mobiel past in dit tasje, samen met bijvoorbeeld je autosleutel of make-up. Bovendien vind je in het achterste vakje een pasjeshouder voor 3 pasjes. Dit tasje is gemaakt van glad imitatieleer met subtiel reliëf. Je kunt het dragen naar officiële gelegenheden, zoals een receptie, feest of bruiloft.
Er wordt een schouderband meegeleverd om het tasje te dragen. De schouderband is verstelbaar van 67 cm tot 133 cm en is in dezelfde kleur en hetzelfde materiaal uitgevoerd als het tasje zelf.
De afmetingen van dit tasje zijn 12 x 20 x 6,5 cm (bxhxd).
2 op voorraad
Be the first to review “Demy bag - army geen” Antwoord annuleren
Gerelateerde producten
Mooie donkergrijze met wit gemêleerde shawl, gemaakt van dunne stof. Een ideale shawl om te combineren met een jurkje in het voorjaar, de zomer of in het najaar. Deze shawl heeft een lengte van de shawl is zo’n 2 meter en de breedte (helemaal uitgevouwen) is 1 meter. Aan het uiteinde van deze shawl zitten kleine rafels met een lengte van ongeveer 1 cm.
Tip! Deze shawl is ook mooi te combineren met onze Apple ring.
De jurk die het model op de foto draagt is de True love dress.
Mooie mintgroene shawl, gemaakt van een dunne stof. Een ideale shawl om te combineren met een zomerjurkje. Deze shawl heeft een zilverkleurige glitterdraad die in de stof verweven is. De lengte van de shawl is zo’n 2 meter en de breedte (helemaal uitgevouwen) is 1 meter. Aan het uiteinde van de shawl zitten rafeltjes met een lengte van ongeveer 3 centimeter.
Tip! Combineer deze shawl met onze Belle earring, Fabiënne ring of Lilou ring of met onze Josephine bracelet.
De jurk die het model op de foto draagt is de True love dress.
Zilverkleurige fijne ketting van het merk Michelle Bijoux. Deze ketting is erg fijntjes met om de 13 ringetjes en zilverkleurig kraaltje. Het hangertje is in de vorm van een tijger in dezelfde kleur als het kettinkje. De lengte van deze ketting is 40 cm + 5 cm (extra slotringetjes). Deze ketting is nikkelvrij.
Sportief blauw kraagje met spijkerlook. Dit kraagje heeft langs de halslijn een opstaand ruche van ongeveer 2 cm en een smal boordje. Aan de voorkant van dit kraagje zijn 4 knoopjes aangebracht en onder de armen zitten elastieken verstelbare bandjes. In passieve toestand is het elastiek op z’n langst 27 cm en deze kan ingekort worden tot 13 cm. Een leuk kraagje om te combineren met een jurkje in het voorjaar of in de zomer.
Tip! Vind je het model van dit kraagje leuk, maar houd je niet van de spijkerlook? Kijk dan eens bij onze Melora collar.
De jurk die het model op de foto draagt is de Lisa dress.
Prachtige gedraaide zilverkleurige ringetjes van het merk Michelle Bijoux. Deze oorbellen hebben bovenaan een druppelvormig wit steentje (ondersteboven) met zwarte lijntjes. De oorbellen zijn nikkelvrij en er worden 2 slotjes meegeleverd (één set doorzichtige siliconen slotjes en één set nikkelvrije slotjes). Het pinnetje met de slotjes bevindt zich achter het druppelvormige steentje.
Wij raden je aan om altijd de oorstekers (pinnetjes) en slotjes van je aangekochte oorbellen te ontsmetten met alcohol.
Let op! Vanwege hygiëne-redenen kun je onze oorbellen alleen retourneren als:
– De oorbellen niet uit de verpakking zijn geweest (verzegeling niet verbroken is)
– De originele labels nog aan het product bevestigd zijn
– Het product in de originele verpakking zit
– Het product niet is gedragen, niet onhygiënisch is of er niet beschadigd uit ziet
Goudkleurige gladde ring van het merk Michelle Bijoux. Deze ring is open aan de achterkant en dus verstelbaar (one-size). De ring heeft een opvallende ovalen zwarte steen van ongeveer 2 cm. doorsnee (verticaal) met daaromheen een gekarteld goud randje. Op vier plekken is een goudkleurig kroontje aangebracht (boven, onder en aan beide zijkanten). De zwarte steen heeft witte accenten, waardoor het een uitstraling als van marmer krijgt. In het midden van de zwarte steen zit een goudkleurig zonnetje. De ring is nikkelvrij.
Wit kraagje van viscose en katoen met blauwe verticale streepjes. Dit kraagje heeft een boordje van 2,5 cm en daarboven een opstaand randje met ruches van ongeveer 2 cm. Aan de voorkant van dit kraagje zijn 4 knoopjes aangebracht en onder de armen zitten elastieken verstelbare bandjes. In passieve toestand is het elastiek op z’n langst 27 cm en deze kan ingekort worden tot 13 cm. Een leuk kraagje om te combineren met een (wit) strandjurkje in het voorjaar of in de zomer.
Tip! Op zoek naar een soortgelijk kraagje met spijkerlook? Bekijk dan onze Deborah collar.
De jurk die het model op de foto draagt is de Lisa dress.
Heel mooi en fijn smal armbandje van het merk Michelle Bijoux. Dit armbandje heeft aan de voorkant een decoratie van hele kleine ronde kraaltjes en in het midden 8 cirkelvormige hangertjes met een klein sterretje op elk hangertje. In het midden van deze hangertjes zit nog één zwart kraaltje. Heel subtiel armbandje, met een elegante uitstraling. Dit armbandje is geschikt voor elke gelegenheid, van begrafenis tot bruiloft en van een stranddag tot een werkdag. Het armbandje heeft een lengte van 16 centimeter bij het eerste slotringetje en een lengte van 17,5 centimeter bij het tweede slotringetje. Dit armbandje is nikkelvrij.
Tip: meet je pols (rondom), zodat je zeker weet dat dit armbandje past.
Dit armbandje is heel goed te combineren met onze Apple ring – black!
Goudkleurige fijne ketting van het merk Michelle Bijoux. Deze ketting is erg fijntjes en heeft een hangertje in de vorm van een panterhoofd in dezelfde kleur als het kettinkje. De lengte van deze ketting is 40 cm + 5 cm (extra slotringetjes). Deze ketting is nikkelvrij.
Tip! Deze ketting is mooi te combineren met de Charlotte ring.
Goudkleurige fijne ketting van het merk Michelle Bijoux. Deze ketting is erg fijntjes en bestaat uit kleine ringetjes met om de 13 ringetjes een goudkleurig kraaltje. Dit kettinkje heeft een hangertje in de vorm van een vliegtuigje in dezelfde kleur als het kettinkje. De lengte van deze ketting is 40 cm + 5 cm (extra slotringetjes). Deze ketting is nikkelvrij.
Reviews