Ideale gelegenheid | Bruiloft, Chic, Feestdagen, Feestje, Formeel, Klassiek, Receptie, Verjaardag, Werk |
---|---|
Kleur | Goud, Groen |
Merk | Michelle Bijoux |
Samenstelling | Nikkelvrij |
Home/Oorbellen
Belle earring – blue/gold
€13,95
Prachtige hangertjes van het merk Michelle Bijoux. Deze oorringetjes hebben een 2 goudkleurig ringetjes met daaraan een rechthoekige hanger. De hanger bestaat uit een mintgroen steentje met ronde hoeken. In het midden van dit steentje bevindt zich een goudkleurig cirkeltje met daarin een cirkelvormig mintgroen steentje. Deze oorringetjes kun je aan de achterkant open en dicht klikken. De oorbellen zijn nikkelvrij.
Wij raden je aan om altijd de oorstekers (pinnetjes) en slotjes van je aangekochte oorbellen te ontsmetten met alcohol.
Let op! Vanwege hygiëne-redenen kun je onze oorbellen alleen retourneren als:
– De oorbellen niet uit de verpakking zijn geweest (verzegeling niet verbroken is)
– De originele labels nog aan het product bevestigd zijn
– Het product in de originele verpakking zit
– Het product niet is gedragen, niet onhygiënisch is of er niet beschadigd uit ziet
1 op voorraad
Be the first to review “Belle earring - blue/gold” Antwoord annuleren
Gerelateerde producten
Goudkleurige gladde ring van het merk Michelle Bijoux. Deze ring is open aan de achterkant en dus verstelbaar (one-size). De ring heeft een opvallende ovalen zwarte steen van ongeveer 2 cm. doorsnee (verticaal) met daaromheen een gekarteld goud randje. Op vier plekken is een goudkleurig kroontje aangebracht (boven, onder en aan beide zijkanten). De zwarte steen heeft witte accenten, waardoor het een uitstraling als van marmer krijgt. In het midden van de zwarte steen zit een goudkleurig zonnetje. De ring is nikkelvrij.
Goudkleurig glad ringetje van het merk Michelle Bijoux met aan beide uiteinden een balletje. Het ringetje is one size en verstelbaar door de balletjes uit elkaar te duwen. Deze ring heeft een kartelrandje met daarin een ovalen grijze steen met een doorsnee van 2 cm. (verticaal) en daarin een goudkleurig zonnetje. Deze ring is nikkelvrij.
Prachtige gedraaide zilverkleurige ringetjes van het merk Michelle Bijoux. Deze oorbellen hebben bovenaan een druppelvormig wit steentje (ondersteboven) met zwarte lijntjes. De oorbellen zijn nikkelvrij en er worden 2 slotjes meegeleverd (één set doorzichtige siliconen slotjes en één set nikkelvrije slotjes). Het pinnetje met de slotjes bevindt zich achter het druppelvormige steentje.
Wij raden je aan om altijd de oorstekers (pinnetjes) en slotjes van je aangekochte oorbellen te ontsmetten met alcohol.
Let op! Vanwege hygiëne-redenen kun je onze oorbellen alleen retourneren als:
– De oorbellen niet uit de verpakking zijn geweest (verzegeling niet verbroken is)
– De originele labels nog aan het product bevestigd zijn
– Het product in de originele verpakking zit
– Het product niet is gedragen, niet onhygiënisch is of er niet beschadigd uit ziet
Goudkleurige ring van het merk Michelle Bijoux. Het ringetje zelf bestaat uit kleine ovalen ringetjes. Deze ring is open aan de achterkant en dus verstelbaar (one-size). De ring heeft een subtiele ovalen steen in het mintgroen van ongeveer 0,5 cm. doorsnee (verticaal) met daaromheen een goud randje. De ring is nikkelvrij.
Zilverkleurige fijne ketting van het merk Michelle Bijoux. Deze ketting is erg fijntjes met om de 13 ringetjes en zilverkleurig kraaltje. Het hangertje is in de vorm van een tijger in dezelfde kleur als het kettinkje. De lengte van deze ketting is 40 cm + 5 cm (extra slotringetjes). Deze ketting is nikkelvrij.
Mooie zwarte shawl, gemaakt van dunne stof. Een ideale shawl om te combineren met een jurkje in het voorjaar, de zomer of in het najaar. Deze shawl heeft een print met goudkleurige ankertjes met een klein glittertje. De lengte van de shawl is zo’n 2 meter en de breedte (helemaal uitgevouwen) is 1 meter. Aan het uiteinde van deze shawl zitten kleine rafels met een lengte van ongeveer 1 cm. Een perfecte shawl om te combineren met een chique little black dress.
Tip! Deze shawl is ook mooi te combineren met onze Amarence bracelet, de Apple ring of de Lilou ring.
De jurk die het model op de foto draagt is de Amabel dress.
Goudkleurige ring van het merk Michelle Bijoux. Het ringetje zelf bestaat uit kleine ovalen ringetjes. Deze ring is open aan de achterkant en dus verstelbaar (one-size). De ring heeft een subtiele ovalen steen van ongeveer 0,5 cm. doorsnee (verticaal) met daaromheen een goud randje. Let op! Het steentje is niet compleet zwart, zoals lijkt op de tweede foto, maar heeft een zebraprint. De ring is nikkelvrij.
Subtiel goudkleurig ringetje van het merk Michelle Bijoux. Het complete ringetje is een slang die zich als het ware om je vinger heen wikkelt. De kop en het uiteinde van de staart zijn zichtbaar aan de voorkant en de ring zelf heeft een fijn detail van een slangenhuid. Deze ring is verstelbaar door de kop en staart uit elkaar te duwen (one-size). Deze ring is nikkelvrij.
Goudkleurige fijne ketting van het merk Michelle Bijoux. Deze ketting is erg fijntjes en bestaat uit kleine ringetjes met om de 13 ringetjes een goudkleurig kraaltje. Dit kettinkje heeft een hangertje in de vorm van een vliegtuigje in dezelfde kleur als het kettinkje. De lengte van deze ketting is 40 cm + 5 cm (extra slotringetjes). Deze ketting is nikkelvrij.
Zilverkleurige fijne ketting van het merk Michelle Bijoux. Deze ketting is erg fijntjes en heeft een hangertje in de vorm van een panterhoofd in dezelfde kleur als het kettinkje. De lengte van deze ketting is 40 cm + 5 cm (extra slotringetjes). Deze ketting is nikkelvrij.
Reviews